Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераЛист
518 Oracle

До чого сниться Лист - Сонник Міллера

Поява у Вашому сновидінні рекомендованого листа означає, що скоро у Вас виникнуть фінансові проблеми і, внаслідок цього, зруйнуються старі зв'язки.

Якщо молодій жінці присниться, що вона отримала рекомендований лист – це знак того, що їй буде запропоновано матеріальне забезпечення, але ні закон, ні мораль не будуть підставою цієї пропозиції, люди можуть засудити її.

Коханцеві такий сон принесе важкі передчуття нещасливого шлюбу. Його кохана буде шукати знаків вдячності від інших, а не від нього.

Побачити анонімний лист означає, що Ви будете ображені невідомою людиною. Писати такий лист – знак, що Ви ревнуєте до суперника, якого Ви вважаєте гідним.

Побачити уві сні лист з неприємними новинами означає майбутні труднощі або хворобу.

Якщо уві сні новини, отримані в листі, радісні – з Вами станеться багато подій, за які Ви подякуєте долю. Якщо лист ласкаве, але написано на зеленому або кольоровому папері, Ви відчуєте зневагу в любові і невдачі в бізнесі. Відчай опанує Вами. Сині чорнило – знак сталості, любові і блискучою удачі.

Червоний колір в листі віщує розлуку через підозри і ревнощів, але Ваше розумне поведінка може примирити Вас.

Якщо молода жінка бачить уві сні, що вона ховає отримане від коханця лист ближче до серця, – це обіцяє їй переживання через суперниці. Вірність часто винагороджується ревнощами.

Якщо Вам у сні не вдалося прочитати отриманий лист – Ви втратите щось у справах або громадській думці.

Лист майже завжди приносить сум. Якщо Ваш лист перехоплений – наяву ревниві недоброзичливці постараються Вас обмовити. Бачити уві сні, що Ви намагаєтеся вкрасти лист, адресований Вашій коханій або дружині – це знак, що у Вас з'являться недостойні інтереси.

бачити уві сні лист із жалобною рамкою віщує Вас хвороба або смерть родича.

Отримати лист, написаний на чорному папері білим чорнилом – до зневіри, яке незабаром опанує Вами, але друзі допоможуть Вам своєю участю.

Якщо чоловік і дружина передають лист один одному – це означає розлучення з сенсаційними звинуваченнями, а для закоханих – сварку.

Бачити, що Ви пишете лист, означає, що Ви поспішно засудите когось за підозру, у чому дуже скоро розкаєтеся.

Розірване лист попереджає, що безнадійні помилки можуть погубити Вашу репутацію.

Брати лист у руки означає, що Ви несправедливі по відношенню до Вашим близьким.

Часто бачити уві сні, що Ви отримуєте лист від одного, віщує його поява або вести від нього.