Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ФрейдаЯблуко, Яблуня
546 Oracle

До чого сниться Яблуко, Яблуня - Сонник Фрейда

Якщо уві сні Ви їли соковите, стигле яблуко, значить, на жаль, Ваші спроби до зближення марні. Ви дуже хотіли б познайомитися з якимсь зацікавила Вас людиною, проте він не відповість на Ваші заклики просто через те, що схильний до сексуальних зв'язків з представниками своєї статі.

Бачити уві сні червиві яблука – Ваша "друга половина "вселяє Вам серйозні побоювання: Вам здається, що він (або вона) проводить занадто багато часу поза домом, і це викликано аж ніяк не міркуваннями кар'єри. Не переймайтеся дарма – нічого поганого ні Вам, ні вашому союзу не загрожує, а якщо якийсь "лівобічний" інтерес і мав місце, то досить скоро станеться щось, що, нарешті, відкриє "загублену овечку" очі і все встане на свої місця . Ваш партнер зрозуміє, що немає нічого міцнішого старої любові, а спокій можна отримати тільки у власній родині, а не у випадкових зв'язках на стороні. Так що Ваш благовірний (благовірна) повернеться в лоно сім'ї, де Ви його і приймете з розпростертими обіймами.

Трясти яблуню, щоб з неї посипалися на землю яблука, – для того щоб Ваш партнер отримав задоволення від занять сексом з Вами, Вам потрібно сильно постаратися. Однак потім, після того як Ви покажете все, на що здатні, Ви побачите, наскільки добре було з Вами іншій людині.