Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ФрейдаСкринька
432 Oracle

До чого сниться Скринька - Сонник Фрейда

Побачене уві сні скринька говорить про те, що Ви мучитеся від самотності, але не знаєте, як його подолати. Якщо ж скринька у Вашому сні був відкритим, то Ваше самотність незабаром має припинитися завдяки комусь із Ваших знайомих. Раніше Ви ніколи б не подумали, що можете пов'язати з ним своє життя, але зараз обставини змінилися, і Ви зверніть увагу на людину, яка вже довгий час намагається залучити його до своєї скромної персони.

Приснившийся впав скриньку, який при падінні зламався, віщує несподіванки, пов'язані з Вашим сексуальним партнером. Це може бути його охолодження або хвороба, яка відіб'ється на інтенсивності Ваших контактів.

Побачене уві сні порожній скриньку говорить про те, що людина, на якого Ви розраховуєте, виявиться невідповідним для Вас, він, що називається, не виправдає довіри.

Якщо Вам приснився скриньку, на якому висить замок, то такий сон свідчить про те, що у Вашій сексуального життя велику і навіть занадто велику роль відіграють Ваші комплекси, які Ви придбали в ранньому віці. Ви забороняєте собі більше, ніж дозволяєте, причому від цього страждаєте не тільки ви самі, але і Ваш партнер. Трохи розкутості в інтимному житті Вам не завадить.