Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ФрейдаМітла
417 Oracle

До чого сниться Мітла - Сонник Фрейда

Підмітати мітлою підлоги у себе вдома – Ви хочете розібратися в своїх відносинах з партнером або сім'єю, Вам настільки набридла рутина і повсякденність, що Ви захочете нових відносин, нових емоцій і відчуттів. Все це Ви відчуєте незабаром повною мірою.

Побачити уві сні мітлу, що стоїть в кутку, – Ви, як правило, не наважуєтеся втілювати всі Ваші фантазії в реальність, залишаючи їх "за бортом" у Вашому житті . А без них, як Ви самі розумієте, нудно і нецікаво.

Ламати уві сні держак мітли – Ви самі не знаєте, що Вам потрібно, і тому від Ваших пошуків страждають близькі та рідні. Часто Ви провокуєте скандали і сварки, ніж ще більше ускладнюєте життя. У найближчому майбутньому такий стан справ не зміниться, а як далі буде розвиватися ситуація – залежить від Вас.

Викидати стару, непотрібну мітлу – Вам щось або хтось настільки сильно набрид, що Ви не знаєте, як від цього позбутися. Вас все дратує в цій речі або людині, але з тієї чи іншої причини Ви нічого не можете зробити. В найближчому майбутньому ситуація зміниться, постарайтеся цим скористатися.