Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ФрейдаОзеро
443 Oracle

До чого сниться Озеро - Сонник Фрейда

Якщо молода жінка бачить уві сні, що вона пливе по озеру, а вода в озері брудна і каламутна – незабаром в її житті відбудеться безліч неприємних змін. Ймовірно, їй доведеться каятися в минулих божевілля. Свого часу їй слід було більше дорожити своїми чеснотами.

Якщо вода озера захльостує пливе по ньому човен, але, енергійно працюючи веслами, жінка все ж досягає пристані – це означає, що вона знаходиться під впливом помилкових переконань, які вона врешті-решт змінить і доможеться пошани і поваги. Цей сюжет може також передвіщати хвороба когось із близьких.

Якщо вона спостерігає за човном, в якій молода пара, ризикуючи життям, намагається впорається зі стихією – це значить, що один з її друзів хоча і зробить непорядний вчинок, проте пізніше все-таки знову зуміє завоювати її серце.

Бачити уві сні, що Ви пливете по чистому і спокійному озеру з приємними і близькими друзями, означає, що Вас чекає щастя і багатство, що відповідає Вашим уявленням .

Брудна озеро, оточене голими похмурими каменями і сухими деревами, провіщає сумний кінець Ваших планів.

Брудна озеро з гарними зеленими берегами – передвіщає, що моральна сила Вашої натури візьме верх над пристрастю, звернувши Вашу енергію на пошуки безпечного і надійного шляху.

Якщо озеро чисте і оточене мізерною рослинністю – це значить, що Ваше забезпечене існування звалиться під натиском безпутних вчинків.

Побачити своє відображення в чистій воді озера віщує, що Вас очікує радість і люблячі друзі.

Бачити листя, відображену в дзеркалі води – передвіщає радість насолоди любов'ю і щастям.

Побачити слизьких і моторошних мешканців озера, що наближаються і загрозливих Вам, означає невдачі і засмучення від розтрачених даремно часу, сил і здоров'я. Радість життя мине останньою краплею, і Ви будете пити гірке вино запізнілого каяття.