Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ФрейдаАбажур
362 Oracle

До чого сниться Абажур - Сонник Фрейда

Якщо Вам приснилося, як Ви одягали абажур на лампочку, це свідчить про те, що в інтимному житті Ви відрізняєтеся скутістю, скутістю і тому часто страждаєте від помилкового сорому. Ви чомусь соромитеся проявляти свою чуттєвість, сексуальну гарячність по відношенню до партнера, а він, у свою чергу, розцінює це як прояв холодності з Вашого боку. Саме з цієї причини будуть можливі суперечки через незадоволених бажань Вашого партнера.

Якщо уві сні Ви протирали абажур, значить, в інтимному житті Ви прагнете до чіткого розподілу обов'язків. На Вашу думку, Ви зовсім не зобов'язані лише віддавати, нічого не отримуючи взамін. А Ви не замислювалися над тим, що партнер може просто не знати, як доставити Вам задоволення, і саме з цієї причини виникають всі проблеми в інтимному житті? Іноді людина соромиться активно стимулювати іншого, тому що боїться, що його звинуватять в розбещеності або нестриманості. Тому без відвертої розмови в Вашому випадку не обійтися.

Зламаний абажур сигналізує про те, що у Вашій інтимної житті не все йде так благополучно, як це здається на перший погляд. І можливо, причина цього полягає в тому, що Ви втратили сексуальний інтерес один до одного, у Вас настав період пересичення, коли Ви не можете принести один одному задоволення, як за старих часів. Вам можна порадити спробувати нові пози, нові методи стимуляції.

Пільний абажур свідчить про те, що в Ваших відносинах настав тимчасовий розлад, спричинений охолодженням до сексу кого-небудь з партнерів. А значить, щось треба робити, щоб повернути втрачену гармонію.