Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ФрейдаКаліка
479 Oracle

До чого сниться Каліка - Сонник Фрейда

Якщо Вам приснився каліка, який просить милостиню, то такий сон виявляє Ваше ставлення до сексу – Ви вважаєте себе суперлюдина і таким же суперлюбовніком, який обдаровує своїх близьких любов'ю. Вони всі потребують Вашої любові, і тому Ви нею діліться. Ставтеся до себе простіше.

Побачити уві сні покаліченого людини – Ви відчуваєте себе ображеним, Вам буде здаватися, що Вас недостатньо люблять і не приділяють Вам належної уваги. Це час швидко мине, і все стане на свої місця.

Побачити себе в сні калікою означає, що Вас чекають проблеми, які торкнуться насамперед сімейного життя. Можливо, зараз Вам здається, що ніщо не віщує біди, все добре, Ви впевнені в собі і Вашої сексуального життя. Насправді, біда давно вже заповзла в Ваш будинок і, зачаївшись, чекає зручного моменту, коли Ви будете в самому добросердому стані, – саме тоді вона і обрушиться на Вас. Постарайтеся опинитися готовим до майбутніх потрясінь.

Спостерігати за багатьма каліками – до неприємностей. Взагалі, це поганий сон. Він говорить про те, що у Вас існує велика небезпека захворіти венеричною хворобою або мати серйозні, а часом і непереборні труднощі в спілкуванні з протилежною статтю, і все з вини тієї людини, яка, як Вам здається, відноситься до Вас дуже добре. Будьте уважні і обережні, хтось серйозно вирішив зіпсувати Вам життя і не пошкодує для цього нічого. Вам потрібно перевірити всіх людей, з якими Ви маєте зв'язку. Зловмисник обов'язково видасть себе.