Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ФрейдаРиба
341 Oracle

До чого сниться Риба - Сонник Фрейда

Якщо Вам снилося, як Ви ловили рибу, значить, в реальному житті Ви з працею можете відключитися від думок про поточні справи під час занять любов'ю. А це, в свою чергу, веде до того, що Ви не можете розслабитися до кінця і отримати (так само як і доставити) задоволення. Хоча б на час забудьте про всі проблеми і непогодженості, які присутні у Вашому житті, і віддавайтеся любові. В іншому випадку Ви ризикуєте стати сексуально збитковою особистістю в найкоротші терміни, так як, не вміючи до кінця віддаватися і розслаблятися, Ви тим самим сильно підриваєте можливості власного організму.

пригощали уві сні рибою чоловікові – сон свідчить про те, що в інтимному житті Ви дієте за принципом "Мавр зробив свою справу ...". Вас ні в найменшій мірі не хвилює, що відчуває партнерка і як доставити їй максимальне задоволення. Головне для Вас – задоволення власних інстинктів.

Ловити уві сні рибу і нічого не зловити – це свідчить про те, що в реальному житті Ви підсвідомо боїтеся зганьбитися в ліжку. Можливо, що виною цих страхів треба вважати невдалу першу спробу сексуального досвіду. Поставтеся до того, що трапилося колись філософськи – це було і пройшло.