Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераЗмії
443 Oracle

До чого сниться Змії - Сонник Міллера

Змії – дуже поширений символ і в сновидіннях має безліч значень. Взагалі сни про змій – це погане попередження, яке означає наближення якогось зла. Якщо жінці сниться, що її кусає дохла змія, в недалекому майбутньому її чекають страждання, викликані зловмисними вчинками її лицемірного друга.

Якщо змії уві сні звиваються або падають на когось, значить Вам належить важка боротьба за існування . Можливо, в недалекому майбутньому у Вас з'являться причини для докорів сумління.

Вбивати уві сні змій означає, що Ви підете на жертви заради досягнення своїх інтересів. Вам гостро бракуватиме поваги оточуючих. Але, перемігши, Ви будете святкувати перемогу над ворогами.

Якщо уві сні Ви проходите повз змій, це означає, що Вам доведеться жити в постійному страху захворювання, і що якісь егоїсти будуть претендувати на Ваше місце в дружньому колі.

Якщо змії в Вашому сні ужалили Вас, то незабаром Ви піддастеся злісним підступам, і Вашій роботі завадять Ваші вороги.

Якщо Вам сниться, що по зеленій траві до Вас повзе плотська плямиста змійка, Ви відскакуєте сторону, вона проповзає мимо, і Ви вже забуваєте про неї, як раптом вона знову наближається до Вас, збільшуючись в розмірах і, нарешті, перетворюється в величезного змія, але Ви ціною божевільних зусиль успішно уникаєте його нападу і повністю рятуєтеся від цього моторошного бачення – все це означає, що в реальному житті у Вас незабаром виникне враження, що друзі нехтують Вами і не надають належної поваги. Ваші справи підуть все гірше і гірше. Ви занадто близько до серця будете приймати хвороби і хвилювання. Але все це триватиме не надто довго. Все в результаті закінчиться благополучно, мнимі лиха будуть забуті, а помилкові зобов'язання, звалені на Ваші плечі, будуть відкинуті в сторону. Зрештою Ви будете задоволені за недостатністю майна винагороджені.

Якщо Вам сниться, що змія кільцями обвивається навколо Вас і вистрілює в Вас своїм жалом, – значить скоро Ваші вороги отримають над Вами тимчасове перевагу. Можливо, Вам доведеться перенести якусь хворобу.

Якщо уві сні Ви тримаєте змію в руках, значить Ви разработаете власну стратегію для повалення ворожих сил.

Якщо уві сні Ваші волосся перетворяться в змій, значить незабаром Вам доведеться пережити турботи та піклування, які виникнуть через зовсім незначних на перший погляд подій.

Якщо змії уві сні візьмуть химерні обриси, цей сон означає для Вас бідами, які, втім, скоро розвіються, якщо поставитися до них байдуже і зберегти присутність духу.

Побачити або наступити уві сні на змій, купаючись або проходячи вбрід річку, означає, що Ви будете тривожитися в передчутті чистої радості.

Бачити уві сні, як змії жалять інших, означає, що незабаром Ви завдасте образу свого друга.

Бачити уві сні маленьких змійок означає, що Ви надасте привітний прийом людям, які будуть нишком обмовляти і ганьбити Вас, а також спробують засмутити Ваші плани.

Бачити уві сні дітей, що грають зі зміями, означає, що Ви опинитеся в замішанні, намагаючись розпізнати, де Ваші друзі, а де вороги.

Якщо жінка уві сні тривожиться за дитину, що перебуває позаду неї, так як вона чує зміїне шипіння, це означає, що її вмовлять відмовитися від чогось дуже дорогого для неї, але зроблять це для її ж блага. Втім пізніше їй належить виявити, що вона була залучена в ганебну інтригу.

Бачити уві сні друга, що стоїть на стежці, і змій, загрозливо піднімають голови у нього за спиною, означає, що в дійсності незабаром Ви розкриєте змову, організований проти Вас і Вашого друга. Якщо ж у Вашому сновидінні Ви розумієте, що один тримає змій під контролем, значить, якась могутня організація буде діяти у Ваших інтересах і відобразить злісні підступи.

Якщо жінці присниться, що вона заворожена змією, – значить, її почнуть утискати, але на захист її прав виступить закон і впливові друзі.