Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераСад
436 Oracle

До чого сниться Сад - Сонник Міллера

Якщо уві сні Ви йдете зі своєю коханою по квітучому саду, можете бути впевнені, що Ваші залицяння закінчаться прекрасним і щасливим шлюбом. Якщо сад сповнений стиглих фруктів – це віщує винагороду за вірну службу або повноправне лідерство в підприємництві.

Жінками такий сон віщує щасливий будинок, відданого чоловіка і слухняних дітей.

Якщо Вам сниться, що в саду побачите свиней, які їдять впали фрукти – це знак того, що Ви втратите свою власність.

Збирати стиглі фрукти – щасливий знак достатку для всіх людей. Сад, що кишить паразитами, обіцяє Вам нещасне існування в обстановці достатку і радості інших.

Якщо побачите уві сні, що, проходячи через сад, Ви потрапили в кущі ожини, варто сприйняти цей сон як попередження: у Вас є ревниві суперники або незабаром Вам доведеться пережити галасливі скандали.

Якщо Вам сниться, що побачите безплідний сад – то найближчим часом у Вас не буде можливості піднятися вище по суспільній драбині.

Якщо побачите сад, позбавлений листя, то це означає, що Ви насолоджуючись справжнім, будете легковажними по відношенню до майбутнього.

Побачити сад під ураганним вітром – знак того, що незабаром у Вашому будинку з'явиться небажаний гість або у Вас виникнуть неприємні обов'язки.