Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераЯгня
367 Oracle

До чого сниться Ягня - Сонник Міллера

Якщо Ви побачите уві сні ягнят, які пасуться на зеленому пасовищі, це означає, що в майбутньому на Вас чекають цнотливі радості і дружбу. Сон віщує щедрий урожай селянам і блискучі можливості – іншим.

Побачити мертвого ягняти – знак печалі і розорення. Кров на білій шерсті ягняти віщує страждання невинних, завдані зрадою, невмілими діями інших.

загубився ягня означає, що норовливі люди потраплять під Ваше вплив. Ви повинні бути обачнішими у вчинках.

Побачити шкуру ягняти віщує спокій і задоволення, отримані за рахунок інших.

Якщо ви спостерігаєте уві сні, як ягня забивають на м'ясо, то це означає, що Ви досягнете благополуччя, пожертвувавши радістю і спокоєм. Є баранячу відбивну – знак того, що Вас очікує хвороба.

Побачити ягняти, смокче мати, віщує домашнє щастя. Побачити уві сні собак або вовків, дерли ягнят, віщує, що невинні люди постраждають від зловісних інтриг.

бекання ягняти, почуте уві сні, означає привабливість для всіх Вашого великодушності. Побачити змерзлі ягнят в пургу і дощ означає розчарування. Якщо уві сні Ви несете ягняти на руках, це обіцяє Вам ніжні турботи, якими Вас оточить віддане істота, переповняючи Вас бажанням відповісти на них ще більшою ніжністю.

У сні стригти ягняти – знак, що Ви будете холодні і розважливі, чесні, але жорстокі у відносинах з партнерами.

Якщо жінка уві сні чистить шкіру ягняти і раптово виявляє, що це її дитина, такий сон віщує, що вона стане причиною печалей для інших людей.