Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераТуфлі
429 Oracle

До чого сниться Туфлі - Сонник Міллера

Туфлі уві сні слід розглянути уважніше, щоб точніше визначити значення передбачення. Якщо уві сні Ваші туфлі будуть брудними і рваними, значить, Ви ризикуєте нажити собі ворогів огульної критикою.

Якщо на Вас чорні туфлі – скоро Ваші справи підуть на лад, а якась важлива подія принесе Вам задоволення. Нові туфлі обіцяють зміни, які підуть Вам на користь.

Якщо туфлі Вам тиснуть, Ви опинитеся уразливими перед охочими посміятися над Вашими коханкою або коханцем. Якщо шнурки на туфлях розв'язані, значить, Вас очікують втрати, сварки і хвороби.

Втрата туфель загрожує Вам тим, що з Вами розірвуть відносини і від Вас відречуться. Якщо уві сні у Вас вкрадуть туфлі, але на Ваших ногах залишаться панчохи або шкарпетки, це означає, то, втративши щось, Ви в чомусь і виграєте.

Якщо дівчині сниться, що вона милується добре сидять туфельками на її ногах, цей сон застерігає її від зайвої довірливості і фамільярності з новими знайомими, і особливо з чоловіками певного складу, в відносинах з якими слід дотримуватися дистанції.