Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераСобака, Пес
442 Oracle

До чого сниться Собака, Пес - Сонник Міллера

Якщо Вам приснилася зла собака – чекайте невдачі і підступних вчинків Ваших супротивників. Ласкавий собака – обіцяє удачу і вірних друзів.

Якщо уві сні Ви – хазяїн породистого пса, Ви зумієте сколотити собі чималі статки.

Якщо шукач йде по сліду за Вами – сон застерігає Вас проти спокус, які можуть стати згубними для Вас. Якщо собака вкусить Вас – не чекайте світу найближчим часом ні в стосунках з діловими партнерами, ні з дружиною.

Вощіе і брудні собаки означають прийдешні невдачі або хворобу. Якщо Ви чуєте гавкіт собак – Вас очікують погані вісті. Мисливська собака у Вашому будинку віщує сприятливі в справах.

Гарненькі собачки вишуканої породи – обіцянка дівчині легковажного чепуристого шанувальника.

Якщо уві сні Ви налякані зустріччю з великим псом – Вашим долею буде опір всьому оточенню, прагнення піднятися над вульгарністю і посередністю. Жінкам цей сон обіцяє досить гідного чоловіка.

Ревіння собак у Вас за спиною – знак того, що до Ваших заповітних інтересам підбирається якийсь інтриган. Іноді цей сон передвіщає Вашу поразку, але завжди він є спонукання до активного опору.

Несподівано кидаються один на одного кіт і пес обіцяють Вам невдачу в сердечних справах. Сприятливий сон, у якому Ви розливаєте забіяк водою.

Білий пес, що дружелюбно кружляє навколо Вас, передвіщає величезну удачу в справах і любові.

Багатоголовий пес – попереджає Вас, щоб Ви не захоплювалися багатьма справами відразу: це обертається суєтою.

переслідують Вас скажений собака – попередження: Вам слід мобілізувати всі сили свого характеру, щоб встояти в боротьбі. Хороший сон, в якому Ви проганяєте або вбиваєте її.

Гуляти з собакою, особливо з породистої, і бачити, як вона вбиває змію – обидва ці сюжету надзвичайно сприятливі.