Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераОдяг
474 Oracle

До чого сниться Одяг - Сонник Міллера

Якщо Ви побачите уві сні якусь одяг, постарайтеся запам'ятати, якою саме вона була – від цього залежить значення Вашого сну. Дуже важливий колір одягу, чи була одяг ціла і чиста, або забруднені і рвана.

Якщо побачите відмінну, гарну, але немодний одяг, такий сон передвіщає, що Ви будете щасливі, але знехтує цінними ідеями.

Якщо Ви відмовляєтеся від одягу, що вийшов з моди, то скоро Ви відійдете від свого нинішнього оточення, зав'яжете нові справи, заведете нові любовні зв'язки. Все це повністю змінить Вас і Ваші погляди на життя.

Якщо побачите себе і інших одягненими в біле, такий сон означає зміни, і майже завжди сумні.

Прогулюватися з людиною, одягненим в біле, означає для нього хвороба і горе, якщо тільки це не молода жінка і не дитина. В останньому випадку можна очікувати приємних подій.

Якщо в біле одягнені і Ви самі, після такого сну найімовірніше почнуться сварки, розчарування. У Вашому житті з'являться небажані супутники. Комерційна діяльність не виправдає Ваших бажань.

Якщо Ви побачите уві сні жовті одягу, це віщує цікаві розваги та фінансові успіхи. Якщо побачити безшумно рухається привид в жовтому, при неприродному освітленні, то слід очікувати змін на гірше. Удача буде супроводжувати Вас, якщо Ви побачите уві сні красиву жовту тканину.

Бачити уві сні блакитний одяг означає, що Ваша енергія допоможе Вам добитися виконання Ваших бажань. Друзі будуть підтримувати Вас.

Бачити уві сні малинові одягу означає, що Ви позбудетеся від страшних ворогів, вчасно змінивши свої наміри.

Бачити зелені шати – знак надії на процвітання і щастя.< / p>

Бачити багатобарвні шати віщує різкі зміни і переплетення в майбутньому хорошого і поганого.

Якщо Ви побачите уві сні погано сидить на Вас одяг, цей сон має на увазі кінець деяких Ваших уподобань. Можливо, що Ви зробите помилку в якомусь підприємстві.

Бачити старого або парубка в добре зшитих костюмах означає, що Ви почнете якісь неприємні і заморочливі справи.

Якщо жінка бачить уві сні, що їй не подобається її одяг, такий сон віщує, що вона зіткнеться з неприємним суперництвом в досягненні світських успіхів.

Якщо вона захоплюється одягом інших, сон обіцяє ревниві підозри її друга.

бачити уві сні втрату якоїсь деталі туалету означає перешкоди в комерційних справах і перешкоди в любові.

Для молодої жінки бачити себе уві сні в чорному костюмі – сон передвіщає сум і розчарування.

Якщо ж вона бачить уві сні іншу жінку в малиновому одязі з креповой траурної вуаллю на обличчі, це означає, що її перевершить суперниця, яку вона не вважала рівною собі, гірке розчарування озлобить її проти всіх жінок.

Витлумачуючи сон про одяг, Ви повинні звернути увагу на те, природні чи видимі Вами предмети. Якщо обличчя спотворені і світло неприродний, хоча фарби і яскраві, – будьте осмотрітеленимі, бо невдача в здійсненні важливих планів заподіє Вам шкоди.

Брудна і рвана одяг завжди віщує обман і попереджає про обережність в спілкуванні з незнайомими. Такий сон може передвіщати і вчинок, яким Ви можете заплямувати свою репутацію. Зате чистий одяг – до благополуччя.

Якщо Вам сниться, що у Вас дуже багато яскравих і красивих нарядів, цей сон попереджає Вас: будьте осмотрітеленимі, інакше невірні вчинки приведуть Вас до втрат, в результаті яких Ви не буде вистачати навіть найнеобхіднішого. Молодій особі цей сон обіцяє нездійснені надії.

Легка, приємна одяг з бавовни обіцяє, що обставини скоро складуться не на Вашу користь. Ткати бавовна уві сні – передвісник вдалого заміжжя з заповзятливим і господарським людиною, для заміжніх жінок – це обіцянка затишку в домі і згоди.

Побачити себе неодягненим віщує плітки навколо Вашого імені. Побачити уві сні важливу персону неодягненою віщує засмучення і біль за дорогих Вам людей. Побачити неодягненими інших – передвісник вкраденої у Вас радості.