Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераКанат, Мотузка, Трос
430 Oracle

До чого сниться Канат, Мотузка, Трос - Сонник Міллера

Канати, побачені уві сні, означають утруднення в справах і невизначеність в любовних відносинах. Якщо уві сні Ви піднімаєшся по канату – значить, наяву Ви впораєтеся зі своїми ворогами. Якщо Ви спускаєтеся по канату, значить, цей сон принесе Вам розчарування в найяскравіші хвилини Вашого буття.

Якщо Вам присниться, що Ви зв'язані мотузками, значить, Ви здастеся в любовний полон всупереч розуму. Якщо ж Ви розірвете свої пута, це буде означати Вашу здатність протистояти ворожнечі і суперництва.

В'язати уві сні мотузки або прив'язувати коня означає, що у Вас вистачить сил, щоб підкоряти людей своїй волі.

< p>Іти в сні по канату означає, що Ви будете брати участь в якійсь ризикованій угоді, але Вам пощастить. Якщо ж побачите уві сні, як інші йдуть по канату, значить, Ви отримаєте вигоду з вдалою афери.

Перестрибувати уві сні через мотузку означає, що Вас злякає близькість до чогось сенсаційного.

< p>Сновидіння, в якому Ви стрибаєте через мотузочку разом з дітьми – показник Вашої егоїстичної і владної натури.

Якщо Ви вхопили і затримали мотузку ногою, значить, в реальному житті під впливом життєрадісної і веселою обстановки Ви станете благожелателенимі і ніжними з підлеглими.

Якщо Вам сниться, що Ви спустили мотузку з розкритого нагорі вікна стоїть внизу людям, вважаючи, що домовласник не побажає впустити їх в будинок, це означає, що Ви візьмете участь у справі, яке не підійде Вашим друзям, але Вам буде цікаво. Дівчині подібний сон послужить прогнозом радостей, які несуть відтінок непристойності.