Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераКішки, Коти
509 Oracle

До чого сниться Кішки, Коти - Сонник Міллера

Кішки уві сні – недобрий знак. Він віщує невдачу, якщо тільки Вам не вдалося вбити її уві сні або хоча б прогнати з очей геть. Якщо кішка кидається на Вас, у Вас з'являться вороги, які підуть на все, щоб очорнити Вашу репутацію і позбавити майна. Але якщо Ви виженете кішку, то подолаєте великі труднощі і доля Ваша, а також і репутація, будуть на зльоті.

Якщо Вам попадеться худа, жалюгідна і брудна кішка – чекайте поганих звісток: хтось із Ваших друзів дуже хворий, але якщо уві сні Вам вдається прогнати кішку, то Ваш друг видужає.

Чи не бачити кішок, але чути їх вереск і нявкання означає, що Ваш помилковий друг робить все, щоб заподіяти Вам шкоду.

Бачити уві сні, що кішка подряпала Вас, значить, що вороги з успіхом позбавлять Вас частини прибутку від угоди, на здійснення якої Ви витратили багато сил і часу.

Якщо молода жінка бачить уві сні, що тримає на руках кішку або кошеня, то вона буде залучена в якісь непорядні справи.

Бачити уві сні чистого білого кота означає якусь плутанину, невизначеність, здатні стати причиною горя і позбавлення стану.< / p>

Коли кішку бачити торговець, то йому слід працювати з максимальною віддачею, так як його конкуренти руйнують його комерційні починання. Йому слід зробити все можливе, щоб домогтися успіху.

Бачити уві сні кішку і змію, дружелюбно настроєних один до одного, означає початок запеклої боротьби. Це означає, що Ви підтримуєте ворога, щоб використовувати його, і щоб вивідати якийсь секрет, який, як Ви вважаєте, має відношення до Вас. Невпевнені в істинності відомостей, отриманих від нього, Ви відмовитеся від них, так як побоюєтеся, що подробиці Вашого інтимного життя стануть предметом пересудів.