Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ФрейдаЗубр
305 Oracle

До чого сниться Зубр - Сонник Фрейда

Зубр символізує характер Вашого партнера: доброго, але з рідкісним гіпертрофованим почуттям власної гідності, яке часто негативно відбивається на Вас, тому що поступово переростає в манію величі.

Якщо Вам приснився мертвий зубр, в реальному житті це обіцяє Вам звільнення від давно обридлого партнера (партнерки). Ви будете сумніватися в тому, чи варто розривати обридлі відносини, тому що втрутиться почуття жалості.

Якщо уві сні ви тікали від зубра, значить, насправді Ви не терпіть насильства над своєю волею. Будь-які зазіхання на Вашу свободу кого б то не було завжди закінчуються моторошним скандалом і з'ясуванням відносин. Як же Ви мислите собі стосунки з протилежною статтю, якщо не дозволяєте його представникам втручатися у Ваше життя?

Якщо уві сні Ви гладили зубра, це говорить про те, що в дійсності Ви поставили собі за мету підпорядкувати собі людину, яка відрізняється досить гордим і свавільним характером. Ваша затія буде невдалою, так як підкоряти собі волю таку людину – заняття спочатку безрезультатне і абсолютно марна.