Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ФрейдаЖеребець
338 Oracle

До чого сниться Жеребець - Сонник Фрейда

Даний символ передбачає трактування тільки для жінок. Так, якщо Вам приснився жеребець, він символізує Вашу другу половину, Вашого чоловіка. Бачити уві сні дикого необ'їждженого жеребця говорить про те, що Ваш чоловік відрізняється вкрай гордим і незалежним характером і Вам навряд чи вдасться підпорядкувати його своїй волі, зломити його характер. Єдине, чого Ви можете домогтися, приклавши зусилля, – це остаточного розриву з ним. Він нікому не дозволяє очолювати над собою, і якщо Ви хочете, щоб Ваш союз був гармонійним і довговічним, не намагайтеся його переробити.

Якщо уві сні Вам привидівся спокійний жеребець, що дозволяє Вам гладити себе, причісувати, годувати і т. д., це свідчить про те, що Ваш чоловік характеризується спокійною вдачею і Ви без праці можете змусити його "танцювати" під свою дудку, адже Ви робите це дуже майстерно, не принижуючи гідність свого обранця.

якщо уві сні Ви скачете на коні, це говорить про те, що Ви проживете з людиною бурхливу в емоційному плані життя. І як би Вам не хотілося зробити його менш імпульсивною і більш врівноваженим, а життя більш спокійною, не намагайтеся цього зробити, так як в будь-якому випадку зазнаєте невдачі.

Якщо ж Вам снилося, як жеребець тікав від Вас, не давався Вам в руки, – це свідчить про те, що Ви не підходите один одному і навряд чи коли-небудь станете гармонійної парою. Поки Ви так гостро не відчуваєте свою несумісність і чужість характеру, але Ваше підсвідомість сигналізує Вам про це.