Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ФрейдаСходи
435 Oracle

До чого сниться Сходи - Сонник Фрейда

Досить прозорий символ, що втілює собою Ваше життя. Якщо Ви бачите себе в сні, що біжить по сходах вгору, то Вам варто бути більш обачним і уважним по відношенню до близьких людей. В даний час Ви користуєтеся занадто великою популярністю у протилежної статі, і це пов'язано з різними причинами – Вашим кар'єрним і соціальним ростом, підвищенням впевненості в собі. Але як би там не було, не варто забувати тих, з ким Ви ділили і труднощі свого життя.

Якщо жінка уві сні бачить на верху сходів чоловіка, а чоловік – жінку, то це говорить про те, що сновидец давно знає ту людину, з яким бажає мати ближчі відносини, але не наважується здійснити те, що хоче. Мабуть, цьому заважають якісь громадські обмеження, не варто їх брати до уваги – щастя набагато дорожче умовностей.

Якщо Вам сниться, що Ви швидко спускаєтеся зі сходів, то такий сон говорить про звичку пред'являти дуже високі вимоги партнеру або того, хто претендує на його місце, і про можливі тому труднощі у відносинах з протилежною статтю.

Падати зі сходів – Ви відчуєте сильне розчарування в людині, в якому були впевнені "на всі сто". Якщо Вас пов'язують прекрасні сексуальні відносини, від яких Ви відчуваєте повне задоволення, то не варто від них відмовлятися.