Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ФрейдаЛакей
453 Oracle

До чого сниться Лакей - Сонник Фрейда

Це досить цікавий символ, типовий для підсвідомості людей, схильних до садомазохізму. Спробуємо розібратися, чому він з'явився у Вашому сні.

Якщо Вам приснилося, що Вам прислуговує лакей протилежної статі і ви при цьому із задоволенням віддаєте йому всякі накази, то цей сон досить явно говорить про те, що ви схильні до панських-рабським відносин, причому самі расссчітиваете бути саме в ролі пана чи пані. Вам подобається, коли те, що Ви хочете, завжди виконується. Це ж відноситься і до Вашого інтимного життя. Якщо ж в сновидінні лакей не бажає виконувати Ваші накази, то ця деталь сну свідчить про те, що Вам найближчим часом буде важко розраховувати на гармонійні відносини з партнером.

Якщо Вам сниться, що лакей – Ви, але ця роль не доставляє ніякого задоволення, то Вам варто насторожитися – в недалекому майбутньому виникне ситуація, де Вам доведеться бути не тим, ким Ви є насправді. Можливо, Вас візьмуть за представника сексуальних меншин.

Якщо Ви побачили себе в якості лакея і Вам уві сні подобалося служити комусь протилежної статі, то у Вас в підсвідомості склався той образ відносин між чоловіком і жінкою, де вам слід у всьому підкорятися і виконувати накази чи прохання коханої людини. Добре, якщо у Вашому сні "пан" виконував свою роль із задоволенням. Але якщо ж уві сні він намагався перекласти ініціативу на Вас, а Ви жадали влади над собою, то в реальності Вам буде важко знайти того, хто розділив би Вашу схильність до таких відносин, принаймні, найближчим часом.