Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераЗуби, Зуб
535 Oracle

До чого сниться Зуби, Зуб - Сонник Міллера

Сон, в якому побачите зуби, попереджає про неприємності, викликаних спілкуванням з хворими або безглуздими людьми.

Якщо Вам приснилося, що у Вас випадають зуби, то, можливо, попереду Вас чекає низка тривог і неприємностей .

Якщо Ваш зуб видаляє стоматолог, то це знак важкої затяжної хвороби.

Якщо Вам вибили зуб, то Вас підстерігає несподівана проблема або в бізнесі, або зі здоров'ям.

Сон, в якому побачите, що всі Ваші зуби в порядку і на місці, означає, що чорна смуга Вашого життя нарешті зміниться світлою.

Якщо Вам сниться, що Ви чистите або полощете зуби, то Вам доведеться завзято боротися за те, щоб відстояти свої інтереси.

Якщо Вам вставляють зуби або Ви користуєтеся зубним протезом, то, можливо, Вам доведеться зіткнутися з тяжкими випробуваннями, які, при додатку належних зусиль, Ви зможете подолати.

Сон, в якому Ви розглядаєте свої зуби, застерігає Вас. Будьте обережні в справах, вороги не дрімають. Якщо ж при цьому Ви захоплюєтеся своїми рівними білими зубами, то це є ознакою задоволеності досягнутим.

Бачити уві сні гнилі зуби – до неприємностей у справах або зі здоров'ям, обумовленим зайвою напругою.

якщо Ви випльовуєте зуби, то хвороба загрожує Вам чи Вашим близьким.

Сон, в якому Ви вилікували зуби, а також позбулися зубного каменю і нальоту, говорить про те, що Вам вдасться вибратися з лап затяжної хвороби. Справи на роботі також підуть на лад. Однак якщо Вам сниться, що, незважаючи на пророблені процедури, у Вас знову з'явився наліт на зубах, то Вам слід остерігатися ненадійних людей, які можуть неабияк зіпсувати Вам життя.

Якщо Вам приснилося, що Вам видалили зуб, однак Ви не можете знайти порожнє місце, де він перебував, то це означає, що Ви все-таки вирішите відмовитися від наміченого раніше справи. Але пізніше Ви потай від інших повернетеся до нього, від чого отримаєте неясне задоволення.