Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераВолосся
429 Oracle

До чого сниться Волосся - Сонник Міллера

Якщо жінка уві сні розчісує свої чудові волосся, – вона зробила ряд легковажних вчинків, в яких пізніше їй доведеться покаятися.

Чоловіка, який побачив уві сні свою рідкого шевелюру, чекають неуспіх і бідність, провиною чому буде його невиправдане великодушність.

Посивілі власне волосся – сумний знак.

Бачити себе покритим волоссям – обіцяє Вам прощення і милість. Якщо такий сон бачить жінка, – вона перенесе всю свою увагу на свою особу і, можливо, стане потурати своїм примхам на шкоду моральності.

Якщо Вам сниться, що у Вас чорне кучеряве волосся, то це обіцяє Вам звабливу любовну пастку.

Золотисті волосся – знак гідності та відваги Вашого обранця. Бачити свою улюблену рудою – передвіщає зміни в Ваших відносинах. Каштанове волосся віщують їх власникові службові невдачі.

Красива зачіска уві сні – знак вдалого повороту Ваших справ, але якщо волосся пострижені занадто коротко – це попередження: не слід бути таким марнотратним, і тоді Ви зможеш уникнути нещасть.< / p>

Пишна зачіска на пухнастих м'яких волоссі – до безмежного щастя.

Якщо жінка уві сні бачить на своїй голові одночасно темні і світлі волосся – це до великих сумнівів в майбутній вибір і до необхідності бути обережною .

Поплутані неприбрані волосся – до невдач. Бачити уві сні сивих людей – теж знак неприємних змін, для закоханих це означає появу суперників. Також несприятливий сон про випадання волосся.

У той же час білі, як сніг, шевелюри обіцяють їхнім власникам втішливі звістки, поїздки і зустрічі.

Гладить уві сні чиєсь волосся – до хорошому повороту в Ваших серцевих справах, до гідного коханого.

Квіти в Ваших волоссі – до наближення неприємностей, які, однак, не виведуть Вас з рівноваги і не злякають. Якщо жінка бачить, що вся її зачіска покрита білими квітами – їй наяву треба зміцнити свою волю і підготувати свій дух до різних важких випробувань, які, проте, не будуть тривати довго.

Сиве волосся і молоде обличчя бачить сон обіцяють йому неприємності, можливі втрати і хвороба, якщо він не проявить обережність.