Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераПоліт, Літати
553 Oracle

До чого сниться Політ, Літати - Сонник Міллера

Політ уві сні – не дуже сприятливий знак. Він обіцяє нещасливе заміжжя. Якщо Вам сниться, що Ви літаєте низько над землею – це обіцяє Вам хворобу або скрутну ситуацію.

Парить над водною гладдю і бачити, що вода – мутна, передвіщає Вам підступи недоброзичливців. Вам необхідно виявити обачність у веденні особистих справ.

Літати над руїнами – до нещастя, сумним обставинам. Якщо при цьому побачите подекуди зелень, дерева – то це означає, що Ваші неприємності не триватимуть довго.

Якщо, літаючи, побачите сонце – то це означає, що тривоги Ваші будуть даремними, життя налагодиться, незважаючи на постійну загрозу зла.

Літати високо в піднебессі, зустрічаючи на шляху Місяць і інші небесні тіла – обіцяє лиха всій землі.

Якщо під час польоту Ви помітили у себе за спиною чорні крила – це знак гіркого розчарування. Впасти під час польоту – обіцяє велике нещастя, якщо тільки ви не прокинетеся в момент свого падіння.

Сприятливий сон, у якому Ви парите над зеленими кронами й бачите в себе за спиною білі крила: сон обіцяє удачу в справах і щасливу любов. Але якщо Ви літаєте над засохлими деревами – доля приготує Вам випробування на шляху до успіху.

Якщо жінці сниться, що вона перелітає з одного міста в інший, приземляючись час від часу на церковні покрівлі – цей сон передвіщає, що їй належить багато зробити для того, щоб захистити свою любов від лицемірних людей. Цей сон іноді таїть в собі загрозу її здоров'ю або її близьким.

Якщо їй сниться, що в польоті її підстрелили – це означає, що наяву її недоброзичливці стануть лагодити їй перешкоди, заважаючи її просуванню до успіху або добробуту.