Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераНоги
383 Oracle

До чого сниться Ноги - Сонник Міллера

Якщо уві сні Ви замилувалися стрункими жіночими ногами – будьте обережним: незабаром Ви познайомитеся з якоїсь чарівною особою, втратите голову і проявіть негідну легковажність.

Якщо побачите уві сні потворні ноги, цей сон означає, що Вам мають бути невигідні заняття. Ваші друзі будуть роздратовані.

Поранена нога віщує втрати. Якщо Ви побачите, що у Вас дерев'яна нога, це означає, що Ви поставите себе в фальшиве положення перед друзями. Якщо уві сні Ви побачите, що Ваші ноги покриті виразками – це віщує зменшення Ваших доходів через те, що Вам доведеться допомагати іншим людям.

Якщо Ви побачите уві сні що у Вас три ноги або ще більше, це означає, що Ваша підприємливість більше проявляється в Вашій уяві, ніж у реальних справах.

Якщо Вам сниться, що ноги не слухаються Вас, – Вам загрожує бідність.

Якщо Вам сниться, що у Вас ампутована нога, Ви втратите цінних друзів, а деспотичне вплив домашніх зробить Ваше життя майже нестерпним.

Для молодої жінки милуватися власними ногами означає, що її невгамовне марнославство відштовхне від неї людини, якого вона обожнює.< / p>

Якщо їй сниться, що у неї волохаті ноги – вона буде в майбутньому командувати своїм чоловіком.

Якщо уві сні Ваші ноги стрункі і в хорошій формі – це означає щасливе майбутнє і відданих друзів.

Просто побачити уві сні свої ноги часто провіщає відчайдушну ситуацію. Такий сон спонукає Вас з більшою волею і енергією стверджувати свою життєву позицію.

У сні мити ноги – до того, що хитрість інших кілька змішає Ваші плани і збентежить Вас.

Побачити, що Ваші ноги почервоніли і розпухли, віщує неприємності: можливий ганьба і приниження, розрив з родиною, різкі зміни в справах.