Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераНещастя, Лихо
584 Oracle

До чого сниться Нещастя, Лихо - Сонник Міллера

Якщо уві сні Ви стали жертвою якогось лиха, такий сон пророкує Вам наближення невдач. Ймовірно, найближчим часом Ви не зможете домогтися успіху.

Якщо побачите в біді своїх друзів, це віщує похмурі обставини. Після такого сну Вас буде переслідувати занепокоєння з приводу здійснення задуманих Вами справ.

В старих сонниках цей сон вважається знаком прийдешнього процвітання. По думках сучасних фахівців, це думка неправильно. В людині діють дві сили: одна внутрішня, інша – зовнішня. Вони виходять з двох далеких одна від одної сфер. Мозок, схильний до впливу чуттєвих потреб людини, і його духовний розум роблять протилежні впливу на зміст снів. Якби ці дві сили перебували в гармонії один з одним, духовна картина сну знайшла б буквальне втілення в життя того, що цей сон бачить. Приємні відчуття тіла викликають духовні муки. Головну роль тілесного життя збіднює духовні впливи на душу людини. Випробування нещастями часто змушують душу радіти, а плоть – сумувати. Якщо плач скорботного духу падає на сплячий розум, це може обіцяти того, хто бачить сон, мирські успіхи.