Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераНебеса, Небо
559 Oracle

До чого сниться Небеса, Небо - Сонник Міллера

Якщо Ви побачите уві сні ясне і чисте небо, то скоро Ви будете винагороджені винятковими почестями, а також Вас чекає захоплююча подорож в самому вишуканому товаристві. Якщо небо сіре і похмуре – попереду у Вас розбиті надії і жіночі образи.

Якщо Вам сниться, що Ви летите по небу в оточенні химерних образів і фантастичних тварин і дивував відбувається – або уві сні, або відразу після пробудження, то це означає, що Ваша любов буде затьмарена ревнощами, і це почуття стане для Вас справжнім горем, тим більше, що у Вас будуть для нього всі підстави.

Бачити уві сні багровеющее небо – знак заколотів і громадських хвилювань.

Зоряне небо означає, що Ви вступаєте на шлях справжньої боротьби за право втілитися в цьому житті, але боротьба ця буде успішною для Вас.

Якщо побачите освітлене небо з небесними світилами – такий сон обіцяє майбутню Вам величезну роботу духу, повернення до природи, яка дасть Вам мудрість і розраду.

Якщо побачите себе піднесеним на небеса, то цей сон передвіщає Вам невдалу спробу скористатися можливостями, що відкрилися перед Вами прекрасними можливостями і досягти успіху в своїй роботі.

Якщо ж Ви уві сні піднімаєтеся на небо по сходах – сон обіцяє Вам швидке піднесення в суспільстві, яке, однак, не принесе Вам бажаного задоволення, так як Ви не заплатите за нього ніякими зусиллями.