Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераЛев, Леви
543 Oracle

До чого сниться Лев, Леви - Сонник Міллера

Якщо Ви побачите уві сні лева, це означає, що Вами управляють могутні сили. Якщо Ви підпорядкуєте лева собі – Ви будете переможцем у будь-якій справі. Якщо лев подужає Вас, значить Ви залишитеся незахищеними під ударами недоброзичливців.

Побачити лева в клітці означає, що Ваш успіх залежить від Вашої здатності нейтралізувати противників.

Побачити уві сні дресирувальника, який контролює поведінку звіра в клітці і за її межами, означає успіх у справах – Ваші знання та високі ділові якості допоможуть Вам здобути прихильну увагу як чоловіків, так і жінок.

Побачити молодого лева – знак того, що в недалекому майбутньому Ви зважитеся на нове підприємство, яке буде успішним, якщо Ви приділите йому належну увагу.

якщо молода жінка бачить уві сні молодого лева – у неї з'явитися новий чарівний коханець.

якщо жінка побачила уві сні святого Даниїла в левової печері, то це означає, що завдяки її інтелекту і чарівності доля посміхнеться їй, і в недалекому майбутньому її чекає велика і щасливе кохання.

Чути в сні левиний рик – до несподіваних успіхам в справах і на особистому фронті.

Якщо Ви побачите на д собою голову лева, який з гарчанням оскалівает зуби, то скоро Ваше прагнення до влади призведе Вас до небажаних результатів.

Побачити шкуру лева віщує багатство і щастя. Бачити себе верхи на леві означає, що Ви проявите мужність і наполегливість у подоланні труднощів.

Побачити, що Ви з ножем в руках захищаєте від лева своїх дітей означає, що Ваші вороги близькі до успіху і переможуть Вас, якщо ви піддастеся їх хитрощів і хоч на мить забудете про свій обов'язок і ділових зобов'язання.