Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераКоханий, Кохана
548 Oracle

До чого сниться Коханий, Кохана - Сонник Міллера

Якщо Вам приснилося, що Ви цілуєте свою кохану людину в темряві, то Вам не уникнути осуду і пліток з боку оточуючих, якщо ж при світлі – до гідної поведінки з Вашого боку.

Якщо нареченій сниться, що її улюблений одружився з іншою, то наяву її буде гризти безпричинна ревнощі.

Сон, в якому Ви засмучені тим, що Ваш улюблений байдужий до Вас, то наяву Вас буде мучити питання вибору між подружжям і самостійним життям.

Якщо Вам сниться, що Ваш чоловік або дружина люблять Вас, то це означає, що Вашому сімейному щастю ніщо не загрожує, а Ваші діти будуть Вас радувати.

Зрада коханої людини – до обману з Вашого боку. Якщо ж Вам приснилося, що коханий (а) змінює Вам, то будьте готові до того, що Вашим довірою можуть зловжити. Однак якщо Ви змінюєте з помсти, то Ваше сімейне життя буде безпроблемною.

Отримати фотографію від свого улюбленого означає, що він не любить Вас, а лише використовує для досягнення своїх цілей.

Для молодої жінки сон, у якому її коханий дарує їй красиві дорогі подарунки, обіцяє їй багатого порядного чоловіка.

Якщо уві сні Ви гуляєте по красивому доглянутому парку зі своїм коханим, то сон обіцяє Вам приємне проведення часу, а також вдале шлюб.

Для молодої жінки побачити уві сні, що вона обідає з коханим, означає, що їм загрожує сварка і навіть розставання. Однак якщо вони дуже задоволені обідом, то їх відносини будуть безхмарними.

Прощатися з улюбленим означає, що наяву Ви відчуєте його байдужість. Якщо при прощанні Ви не відчуваєте смутку, то в Вашому житті буде багато шанувальників.