Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераКінь Кінь
1108 Oracle

До чого сниться Кінь Кінь - Сонник Міллера

Скакати уві сні на білому коні – прекрасний знак. В першу чергу він обіцяє Вам міцність дружніх зв'язків і радість зустрічей з близькими людьми. Якщо Ви помітили, що Ваша кінь брудна, то можливі обман і заздрість з боку тих, кому Ви довіряєте.

Якщо Вам сниться, що Ви скачете на вороному коні – це значить, що після довгого успіху в справах Ви несподівано відкриєте для себе суєтність і марноту Ваших занять.

Якщо Ви спостерігаєте біг Кауров коней, значить сприятливі обставини, які супроводжували Вас до справжнього моменту, скоро зміняться до гіршого. Цей сон може також передвіщати поверхневі і проходять захоплення.

Бачити коней в яблуках (плямистих) – до прийдешньої вигоди в справах. Скакати верхи на прекрасному гнідому коні – до успіхів в суспільстві і задоволення бажань. Жінці, яка побачила такий сон, він обіцяє рішучість у відмові настирливому шанувальнику, а також швидку фінансову удачу.

Бачити, що Ваш кінь тікає і приєднується до дикого табуна означає, що Вас чекає звістка про чиюсь хворобу.

Взагалі бачити уві сні прекрасних коней – хороший знак, що свідчить про швидкому успіху і добробут.

Якщо Ви уві сні верхи переїжджаєте через прозорий струмок, – Вас чекає удача, але радість буде чим -то затьмарена, якщо Ви при цьому дивіться вниз в темну воду.

Здійснення багатьох надій і швидку фінансову удачу обіцяє Вам сон про те, що Ви на спині коня перепливаєте чисту річку.

але бачити уві сні поранену або мертвого коня – до сумних известиям.

Скакати верхом на брикатися коні – до різних труднощів на шляху до успіху. Якщо кінь скине Вас або сильно брикне по спині – значить доля пошле Вам випробування в особі супротивників, або Вас чекає хвороба.

Схопити коня за вуздечку і підпорядкувати її своїй волі обіцяє Вам різкі сприятливі зміни в житті.

Якщо Ви уві сні милуєтеся добре обізнаною конем – Ваш успіх найближчим часом вразить навіть Ваше власну уяву.

Жінці такий сон обіцяє надійного друга на все життя.

Для участі в скачках – передвісник благополучного життя.

Самому підкувати коня – до придбання майна сумнівним шляхом.

Якщо Вам сниться, що Ви спритно скачете на неосідланому коні – значить, Вам вдасться придбати в нелегкій боротьбі добробут і комфорт, але при цьому сні можлива і своєчасна допомога друзів.

Скакати верхом в жіночому суспільстві означає, що в майбутньому Ви мали сумніву у власних бажаннях або потрапите в залежність від кого-то.

Якщо Ви спостерігаєте, як чистять коня, або самі чистите її скребницею – такий зі н обіцяє Вам великі випробування, тяжка праця на шляху до почестей і твердому положенню в життя.

Для ділових людей, селян, літераторів дуже сприятливий сон, в якому вони прикрашають гриву і хвіст коня.

< p>Якщо Вам сняться коні, запряжені в екіпажі, то це обіцяє перешкоди на шляху до щастя.

Якщо Вам сниться, що верхом Ви забираєте по вузькій стежці на високу гору, значить наяву Ви досягнете дуже міцного життєвого становища . Якщо ж при такому підйомі кінь не витримує і Ви піднімаєтеся решту шляху пішки, то Ваше міцне положення буде завойовано ціною великих зусиль.

Якщо дівчина бачить себе уві сні наїзницею на вороному коні, це означає несподіваний випадок, який допоможе виконання її бажань, а також те, що незабаром їй доведеться спілкуватися з мудрими і поважними співрозмовниками.

Спускатися верхи з пагорба – до невдач. Бачити, що коханий їде на коні позаду неї обіцяє жінці успіх у цікавих, успішних шанувальників.

Якщо наїзниця перелякана – наяву це віщує їй тривогу і ревнощі близької людини.

Якщо ж дівчині сниться, що вона зіскакує з коня, і та миттєво перетворюється в свиню, значить незабаром їй постане нерозважливо відкинути вигідну пропозицію руки і серця, і після цього так гаряче улюблена нею свобода може здатися набридлого і непотрібною.

Якщо дівчині сниться, що вона скаче верхи на білому коні по горбистій місцевості і, озираючись, вона постійно бачить позаду себе вершника на вороному коні – це обіцяє їй чергування успіхів і невдач і постійну тривогу в душі за долю важливого для неї справи.

Якщо Вам сниться кінь, що впала з небес і перетворилася в незнайомця, який чимось кидає в Вас, це означає серйозну невдачу, нездійснені надії. Якийсь час всі Ваші спроби оволодіти ситуацією не будуть приводити до успіху.

Якщо уві сні Ви спостерігаєте за пасуться на лузі кіньми, це означає добре налагоджену справу й узгоджені вчинки Ваших партнерів. Безплідне пасовище, суха земля обіцяють Вам бідних, але відданих друзів. Для юної особи – це передвісник щасливого шлюбу.

Бачити уві сні торговця кіньми обіцяє Вам матеріальну вигоду, але ризиковані підприємства.

Самому купувати коня і усвідомлювати уві сні, що торговець обманює Вас – до втрат. Продавати не дуже гарного коня, залишаючи собі породистого, – до великого везінню.