Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераХудоба, Телята, Корови, Стадо
405 Oracle

До чого сниться Худоба, Телята, Корови, Стадо - Сонник Міллера

Якщо побачите уві сні красивий і вгодований худобу, який мирно пасеться на зелених пасовищах, такий сон означає процвітання і щастя, яке Ви розділите з приємним супутником життя.

Бачити уві сні брудний, худий худобу – значить, що Вам доведеться все життя тяжко трудитися, так як Ви направите свої сили не туди, куди слід було б, і роботу свою не будете любити. Після такого сну треба подумати про боротьбу зі своїми шкідливими звичками.

Бачити панічно біжить худоба означає, що Вам доведеться докласти максимум зусиль, щоб Ваша кар'єра не звалилася.

Бачити стадо корів під час доїння – значить, що Ви будете щасливими обладателемі стану, на яке претендували багато. Для молодої жінки цей сон передвіщає, що її любов не постраждає від її вибору.

Бачити уві сні, як доять корову з повним вим'ям, означає, що Вас чекає величезна удача. Якщо побачите теляти, що смокче молоко, то Ви на грані втрати коханого, бо зволікайте проявити свою взаємність, або втрати свого майна через нехтування справами.

Бачити уві сні телят – знак того, що Ви станете улюбленцем суспільства і завоюєте серце вірного людини. У комерційних справах цей сон передвіщає прибуток від торгівлі, для закоханого – узи, якими він буде дорожити.

Якщо телята не надто гарні, не чекайте благополуччя. Вам буде набагато важче отримати те, до чого Ви прагнете, ніж Ви припускали.

довгорогий і чорний, брудний худобу обіцяє Вам ворогів.