Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераГроші
573 Oracle

До чого сниться Гроші - Сонник Міллера

Якщо Ви побачите уві сні, що Ви знайшли гроші, це означає дрібні занепокоєння, але велике щастя. Підуть зміни. Виплачувати гроші – до невдачі. Отримувати золото – це величезні перспективи і незатьмарений радості.

Втратити гроші означає, що Вам доведеться пережити неприємні події вдома, а також невдачі на службі. Рахувати свої гроші і виявити нестачу – знак того, що у Вас будуть неприємності з платежами.

Побачити уві сні, що Ви вкрали гроші, означає, що Ви в небезпеці і повинен уважніше стежити за своїми діями.< / p>

Економити гроші – знак багатства і життєвого комфорту.

Бачити уві сні, що Ви ковтаєте гроші, передвіщає появу у Вас корисливого інтересу.

Перераховувати велику кількість грошей означає, що варто Вам докласти ще деякі зусилля, і Ви досягнете щастя і добробуту.

Побачити уві сні, що Ви знайшли пачку валюти, але молода жінка пред'являє права на неї, означає, що Вам загрожують втрати у підприємництві з -за втручання близької Вам особи. Побачив цей сон може виявити, що він легковажно витрачає свої гроші і живе невідповідно до своїх достатків. Цей сон – попередження! Чи не дратуй свій розум безплідними фантазіями, так як звалився картковий будиночок завдасть Вашому серцю серйозну рану.

Побачити уві сні дрібні монетки означає незадоволеність у справах. Слід очікувати неприємностей на службі, а улюблені і друзі будуть скаржитися на недостатню увагу з Вашого боку.

Втративши уві сні дрібні гроші, Ви відчуєте легке зневага до себе і невдачу.

Знайдені гроші обіцяють сприятливі перспективи.

Якщо Ви вважаєте уві сні монети, це означає, що Ви будете практичний і ощадливі.

Бачити уві сні, що Ви взяли гроші в борг, пророкує Вам двоїсте становище . Іншим Ви будете здаватися краще, ніж Ви є, але це не принесе Вам задоволення. Витрачати чужі гроші обіцяє, що Вас застигнуть на дрібному обмані, і Ви втратите друга.

Підробка грошей у сні – дуже недобре прообраз.

Просити гроші в борг означає появу нових турбот при уявному відчутті благополуччя.