Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераЧовен
349 Oracle

До чого сниться Човен - Сонник Міллера

Якщо побачите уві сні, що пливете в човні, а біля Вас працюють веслами веслярі – то незабаром Ви потрапите в компанію дуже веселих і не нехтують земними задоволень людей, спілкування з якими принесе Вам багато радості. Якщо Ваша човен перекинеться – це загрожує Вам фінансовим крахом, так як Ви вплутається в спокусливе, але ризикована справа.

Якщо уві сні Ви опинитеся переможцем в змаганнях по швидкісній веслування – це означає, що Ваша кохана втратить інтерес до вашому суперникові. Ставши переможцем, Ви з легкістю будете завойовувати жіночі серця, а Ваші справи складуться найсприятливішим чином.

Якщо ж уві сні Ви пливете на байдарці по спокійній воді – Вас довго не покине впевненість в собі, яка допомагає Вашому успіху.

Плисти в човні зі своєю обраницею обіцяє Вам ранню одруження і згідну життя.

Якщо ж Ви пливете по бурхливих хвилях – Вас чекає "приборкання норовливої", і тільки після цього – щастя.

Якщо весло опускається в нечисту воду – чекайте розчарування в справах.

Дрібна і швидка річка обіцяє необачні і легковажні вчинки, легке захоплення, яке принесе тільки досаду.

Взагалі бачити навколо себе воду – знак значних подій в майбутньому. У цих снах важливо плисти по чистим і спокійним водам.

Якщо Вам назустріч пливе судно або човен з яскравим вогнем на носі – все буде прекрасно, якщо вода спокійна. Бурхливі хвилі загрожують Вам наяву тривогами.

Дуже сприятливий сон, у якому Ви одні або з друзями піднімаєтеся на корабель або сідаєте в човен. Вас чекає низка удач. Впасти за борт – дурне знамення, якщо тільки ви не сприймете цей сон як попередження.