Станом на 10.01.1909, 21:32
Місяць в знаку Козерога
У поточному місячному циклі Місяць у Козерога перебуватиме двічі:
з 23.12.1908, 13:52 по 25.12.1908, 14:03 та з 19.01.1909, 22:11 по 22.01.1909, 00:01
Фази Місяця в цьому знаку
🌘 Спадний серп
з 23.12.1908, 13:52 по 23.12.1908, 13:52
Спадний серп у знаку Козерога переводить увагу з досягнень на внутрішній стан. Активність знижується, з’являється потреба в тиші та усамітненні. Це час підбиття підсумків пройденого циклу й відновлення сил. Людина може чіткіше усвідомити справжню ціну своїх зусиль. Період сприяє внутрішньому очищенню перед новим початком.











