Dreams.co.uaЖурналНайгірші колеги за знаком Зодіаку
30 Oracle

Найгірші колеги за знаком Зодіаку

Найгірші колеги за знаком Зодіаку

Злагоджена робота колективу – це головна запорука успіху. Ось тільки часом знайти спільну мову з деякими співробітниками просто неможливо. Такі люди можуть лінуватися і не виконувати робочі обов'язки або, навпаки, думати тільки про власні амбіції, ігноруючи інших членів команди. Астрологи назвали найгірших колег за знаком Зодіаку, адже через ті чи інші особливості характеру працювати в колективі здатен не кожен...

♐ Стрілець

Стрілець – амбітна, незалежна і неймовірно самовпевнена людина. Назвати його справжнім трудягою не вийде, але якщо вже в нього з'явилася якась ідея, то він не упустить можливості показати всім, який він розумний і талановитий. Його поведінка частенько злить весь колектив. Тим більше, він нерідко перекладає частину своїх робочих обов'язків, щоб не виконувати нецікаву і монотонну роботу.

Почуття відповідальності у Стрільця геть відсутнє, тому давати йому якесь важливе доручення точно не варто, бо він за нього навіть не візьметься. Він і за свої вчинки "віддуватися" не хоче, а "відповідати головою" за успіх або провал усього колективу тим більше не стане.

♒ Водолій

Водолій відомий своєю неординарністю та оригінальністю, але далеко не всім колегам до душі його своєрідне ставлення до роботи. По-перше, він найчастіше тримається осібно і досить зневажливо ставиться до роботи в команді. По-друге, він не стане допомагати колегам, заради загального блага. Навіть коли на роботі повний аврал і іншим доводиться допізна затримуватися на роботі, підопічний цього знаку зробить свою частину роботи і спокійно піде додому.

Водолій – одинак. Колективна праця не для нього. Він звик справлятися з усім самостійно і нести відповідальність тільки за свої дії. Він нікого не просить про допомогу, тому вважає, що й інші мають робити все самі. Зате покритикувати колег він любить. Побачивши чужі помилки, він неодмінно на них вкаже. Така поведінка точно припаде не до душі його колегам.

♏ Скорпіон

Скорпіон не дарма опинився серед найгірших колег за знаком Зодіаку, адже він вічно плете якісь інтриги і маніпулює співробітниками, як хоче. Усім своїм виглядом і поведінкою він демонструє свою важливість і значущість, чинячи на колег сильний тиск.

Зі Скорпіоном дуже складно налагодити контакт або про щось домовитися. Найменші проступки або випади на свою адресу він сприйме, як особисту образу і неодмінно за це помститься. А ще практично всі колеги просто бояться стати його маріонетками.

♊ Близнюки

Близнюки – товариські та комунікабельні люди. Так, з ними можна приємно провести час і відірватися, але ось працювати разом із ними непросто. Всьому виною часті перепади настрою і вельми безвідповідальне ставлення до роботи. Вони часто спізнюються на роботу або не вкладаються в строки, що ставить під загрозу реалізацію того чи іншого проекту.

Близнюки терпіти не можуть сидіти на одному місці або виконувати якусь монотонну й одноманітну роботу. Їм подобаються відрядження. Це не тільки зміна обстановки, але ще й нові знайомства, цікаве спілкування і відсутність рутини. Звичка розпускати плітки про колег – це ще одна причина, чому їм складно прижитися в колективі.

♈ Овен

Овен – це не просто цілеспрямований і амбітний працівник, це ще й самий що ні на є "вискочка". Він переконаний у тому, що він кращий і розумніший за всіх, тому думка інших членів колективу його абсолютно не хвилює. Він без зусиль домагається поставлених цілей, але при цьому абсолютно не враховує інтереси колег.

Овну наплювати на чужі бажання або проблеми. Йому краще працювати на самоті, інакше колеги будуть його тихо ненавидіти, оскільки через його запальний і зухвалий характер вони просто його бояться.Оставьте комментарий!

Комментарий будет опубликован после проверки

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.